O nas

Jesteśmy rodzinna firma, która istnieje na rynku od 1989 roku.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie w zakresie projektowania, wykonania oraz montażu u Klienta. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, zabudowie wnętrz, mebli biurowych i sklepowych oraz pod indywidualne zamówienia. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami akcesoriów meblowych w kraju, takimi jak HETTICH, BLUM, Kronopol, Kronospan, Centrum Drewna i Oklein (płyty meblowe, fornirowane). Naszym celem jest satysfakcja każdego klienta, zobowiązuje nas to do produkcji mebli wysokiej jakości przy niewygórowanych cenach. Jest to możliwe dzięki temu, że wykonujemy meble samodzielnie bez pośredników, używając najwyższej jakości polskich materiałów. Nasze meble dowozimy i montujemy nie tylko na terenie Polski, ale również w Francji, Anglii czy Niemczech.  

Gwarancja...

Projektowane przez Nas meble wykonywane są z najlepszych materiałów. Fronty i korpusy Naszych mebli mogą być wykonane z litego drewna, fornirów krajowych oraz egzotycznych, naturalnych i modyfikowanych, płyt MDF lakierowanych, płyt MDF foliowanych oraz aluminium.  Blaty Naszych mebli wykonujemy z drewna, forniru a także granitu czołowych producentów polskich, niemieckich i włoskich. Z dbałością o każdy szczegół wykonamy dla Państwa dowolny projekt lub zaproponujemy własny opierając się na naszym niemal trzydziestoletnim doświadczeniu w projektowaniu oraz produkcji mebli. 
Korzystając z naszych usług moźesz mieć pewność że Twoje meble będą nie tylko piękne i niepowtarzalne ale również trwałe i niezawodne.

MEBLE NA WYMIAR

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO PODKARPACIA

W naszej ofercie znajdą Państwo meble na indywidualne zamówienie takiej jak: meble do kuchni, meble do salonu i sypialni, meble biurowe, meble łazienkowe, szafy wnękowe.

Zobacz ofertę

Meble na wymiar

Poznaj naszą ofertę

Oprócz mebli w ofercie posiadamy:

Fronty meblowe Usługi CNC

Salon

Salon

Sypialnia

Sypialnia

Szafy

Szafy

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Biuro

Biuro

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt do nas Jak dojechać